Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Santo Domingo, zrnková káva 453,6g


Santo Domingo je káva preferována mezi nejnáročnější spotřebitele. 100% Dominikánská káva typu Arabica, pěstována pouze na plantážích tohoto nádherného ostrova. Jedna z nejlepších káv...

Více detailů

Akce!
319,00 Kč s DPH

009-00059

Dostupnost: Tento pro již nebude skladem


Santo Domingo káva je preferována mezi nejnáročnější spotřebitele. 100% Dominikánská káva typu Arabika, pěstována pouze na plantážích tohoto nádherného ostrova. Jedna z nejlepších káv na světě díky svým velkým tmavým zrnům,  které se perou ručně, suší na slunci a pomalu praží ve speciálních bubnech. Bohatá a silná káva s výrazným aroma, bez trpkosti.

 

Tradice .Rodina. Aroma. Chutˇ.  To jsou jen některé ze slov, které přicházejí na mysl, když zmíníte Café Santo Domingo.

Od roku 1947, vysoce ctěná rodina Perello začla s pěstováním milované kávy, a postavila ji do nejvíce ikonické značky v Dominikánské republice.

Na počátku devatenáctého století káva představovala více než 30% ekonomiky ostrova, a dnes  vedle turistického ruchu zůstává vedoucí průmyslem.

Ve skutečnosti, káva je oficiální nealkoholický nápoj z Dominikánské republiky, v čele s Café Santo Domingo.

Pěstuje se výhradně v úrodných horských půdách  a tropických klimatických podmínkách, unikátních pro Dominikánskou republiku.

 

 

Kávu můžete vidět růst po celé Dominikánské republice, konkrétně v okolí malých měst Bani , Ocoa , Ciabo a Barahona, které jsou nejčastěji spojené s vysoce kvalitní výrobou kávy. Úplně nejlepší zrna jsou pěstovány v oblastech kde není mnoho přímého slunečního záření, na svěžích zelených horských svazích, které charakterizují Dominikánskou krajinu.

 

 

 

Od Komentář
2011-08-24 Adam M. Káva má velmi výraznou chuť, výrazné aroma a je krásně krémová. Můj favorit, doporučuji pro opravdu náročné!

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.