Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Dallmayr Prodomo mletá káva 500g


Dallmayr Prodomo je směs prvotřídní mleté kávy z vybraných druhů odrůd kávy pěstovaných ve vysokohorských oblastech.

Více detailů

Akce!
139,00 Kč s DPH

149,00 Kč s DPH

007-103714

Dostupnost: skladem na prodejně


Působením vzdušného kyslíku káva rychle ztrácí své aroma. Aby se tomu zabránilo, je káva Dallmayr prodomo balená vakuově. Po naplnění čerstvě umleté kávy se z balení odsaje vzduch a obsah se slisuje. Typické aroma kávy Dallmayr prodomo zůstane zachováno v neotevřeném tvrdém vakuovém balení po mnoho měsíců.

 

Hodí se především na překapávané kávy. Díky šetrnému způsobu přípravy se z kávy vyluhují aromatické a jiné obsažené látky optimální cestou. Odborníci na výživu dokázali, že překapávaná káva je nejlépe stravitelná. Snad všechny kávovary, které jsou dnes na trhu dostupné, jsou vhodné pro přípravu aromaticky vydatného šálku překapávané kávy.

Doporučujeme však čerstvě spařenou kávu hned přelít do termosky, protože káva ponechaná na přihřívací desce kávovaru rychle ztrácí cenné aromatické látky a získává lehce hořkou odstálou příchuť. Mnoho lidé je stále přesvědčeno, že nejlepší chuti lze dosáhnout pomocí ruční filtrace. Přitom je důležité nechat kávu po prvním přelití asi minutu nabobtnat a teprve potom na několikrát přelít příslušným množstvím vody.

Kdo si chce dát záležet, připravuje kávu tak, jak to dříve dělaly naše babičky. Požadované množství kávy se nejprve nasype do konvice a pak se zalije do poloviny horkou vodou. Na povrchu se usazuje kávová sedlina, kterou je nutno opatrně zamíchat lžičkou dovnitř, až nahoře zůstane jenom zlatožlutá pěna. Potom se dolije zbývající horká voda. Po celkem osmi minutách se nápoj přelije přes sítko do servírovací konvice. Aromatická káva skvělé vůně, která se v konvici optimálně rozvine, korunuje Vaši námahu.

 

Špičková káva je raritou: Ve firmě Dallmayr se používá kompozice výjimečně nejjemnější kávy z vysokohorských plantáží nejlepších pěstebních oblastí světa. V oblibě máme především špičkové druhy káv z Etiopie, pravlasti kávy.

 

DOKONALÁ, ČERSTVĚ PRAŽENÁ, ŠPIČKOVÁ KÁVA

Odborníci z oblasti kávy si předávají své zkušenosti z generace na generaci: smysl pro posouzení kvality kávy, schopnost připravovat směsi Dallmayr rozmanitých chutí, šetrný způsob pražení, které dodává kávě Dallmayr onu nezaměnitelnou chuť a vůni, stejně jako technologie, která zaručuje uchování aroma na cestě do šálku. Tento rozsáhlý proces řízení kvality se odráží ve všech výrobcích firmy Dallmayr: ať už se jedná o kávu určenou pro její milovníky doma nebo kávu určenou pro začlenění do gastronomického sortimentu – při vaření se rozvine jemná vůně a chuť, typická pro kávu firmy Dallmayr. Můžete si být jistí, že budete moci hostům vždy nabídnout dokonalý požitek z kávy, a současně je nejlepším předpokladem k tomu, že se host bude dožadovat dalšího šálku.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.