Káva Praha facebook

Káva Praha

Aktuální zprávy

AKCE VERGNANO - KE 3 KG OBJEDNANÉ KÁVY VERGNANO HRNEK ZDARMA.

 

RYCHLÁ TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA

 

603 460 828  

 

 

 

 

MESSENGER

EXPRESNÍ DODÁNÍ PO PRAZE DO 90 MINUT

 

 

 

 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU A ZÍSKEJTE SLEVU NA NÁKUP KÁVY VE VÝŠI 5%

 

 

 

DOPRAVNÉ

DPD 79 Kč

(S dobírkou 99 Kč)

 

 

 

 

DOPRAVA NAD 2000,- ZDARMA

 

 

 

 

MOŽNOST VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ PROSTŘEDNICTVÍM HEURÉKA POINT, ZÁSILKOVNA  

 

Darboven Brosio Harem 1kg zrnková káva


VÝPRODEJ, TRVANLIVOST 01/2014.

Vyjímečný požitek z kávy, pečlivě namíchaná směs.

Více detailů

Akce!
449,00 Kč s DPH

012-1291

Dostupnost: Tento pro již nebude skladem


Brosio výběr se skládá ze směsí výjimečných kávových zrn z prestižních plantáží, pečlivě pražené, tradičním pomalým způsobem. Kvalitní provedení a původní chuť dává kávě Brosio síluhlavních italských káv.

Směs: hlavně Etiopské kávy Arabica, která dává této kávě plnou chuť s nádechem čokolády s Moka Sidamo a Guatemala, která nabízí mimořádnou chuť.

 

BROSIO je řada vysoce kvalitní kávy ze sortimentu J. J. Darboven. Výroba a příprava kávy je inspirována typickým francouzským životním stylem, který klade důraz na kvalitní prožitek každého momentu dne. Naše pomalu pražená káva proto vaše hosty určitě potěší. Arabika z Etiopie vyniká především bohatým květinovým aroma a tělo je charakterizováno jako výrazné a plné kávové. Robusta přináší do směsi sílu a typickou kávovou chuť.

Káva má čokoládovou příchuť, která přetrvává na patře. Jemná acidita. Jedinečná káva pro „gurmány“ a milovníky výběrové kávy. BROSIO je řada vysoce kvalitní kávy ze sortimentu J. J. Darboven. Výroba a příprava kávy je inspirována typickým francouzským životním stylem, který klade důraz na kvalitní prožitek každého momentu dne. Naše pomalu pražená káva proto vaše hosty určitě potěší. „Ráno jezte jako král, v poledne jako princ a večer jako chuďas,“ radí přísloví, které nám poodhaluje francouzskou kulturu stravování. Hlavní slovo má kvalita, a to jak v jídle, tak v pití.

Minimálně jeden šálek kávy pije denně 90 % dospělých Francouzů. Doma ke snídani to je legendární café au lait, odpoledne v kavárnách zase café noir. Pro Francouze káva patří k tzv. savoir vivre, tedy k umění život správně prožít. Neexistuje asi typičtější obrázek z Paříže, než Francouz sedící na zahrádce před oblíbenou kavárnou a vychutnávající si příjemné odpoledne. Vhodná do každého kávovaru. Na lahodném crema se podílí kromě pečlivě vybraných zrnek arabiky také zrnka robusty.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživaté.