Tchibo Caffe Crema Colombia Andino 10 ks

Kapsle Tchibo Colombia Andino Vám přinesou kávu plné chuti a svěžího charakteru. Svěží plnou chuť podtrhuje lehký limetkový tón.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
89 Kč s DPH

Tropické klima se stabilními teplotami vytváří ideální podmínky pro poklidné zrání kávových zrnek, z nichž jsou kapsle Columbia Andino vyrobeny. Vhodné klimatické podmínky utvářejí jejich jemně kořenitou vůni a plnou chuť s nádechem limetky. Díky oddělenému pražení Tchibo se výrazná chuť této kávy může dokonale rozvinout.

Obsah balení: 10 kapslí (1 kapsle= 8 g)

Intenzita: 4/6

 

S kávovary Cafissimo Tchibo si stisknutím tlačítka můžete dopřát prvotřídní požitek z kávy. V hermeticky uzavřených kapslích Cafissimo Vám totiž dáváme kávu, která od této chvíle pochází výhradně z trvale udržitelné zemědělské produkce. To znamená, že se spolu s partnerskými organizacemi angažujeme v podpoře ekologicky a sociálně únosných metod pěstování, ochraně klimatu a zachování neporušeného životního prostředí.

Informace o výrobci

Tchibo

Značka Tchibo vznikla složením jména spoluzakladatele společnosti Carla Tchilinga a německého výrazu pro kávové zrnko (die Bohne). Spojením těchto dvou slov vznikla značka, která se stala synonymem pro lákavou vůni a plnou, výraznou chuť - značka Tchibo. Značka Tchibo přináší konzumentùm vysoce kvalitní kávu přizpùsobenou potřebám a preferencím zákazníka. Tchibo kávu nenakupuje od externích dodavatelù, ale pěstuje ji na vlastních plantážích ve vybraných lokalitách. Má tak jedinečnou možnost kontrolovat kvalitu kávy od výběru použitých odrůd až po závěrečné fáze zpracování, které zásadně ovlivòují chuť a aroma kávy.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Tchibo Caffe Crema Colombia Andino 10 ks

Tchibo Caffe Crema Colombia Andino 10 ks

Kapsle Tchibo Colombia Andino Vám přinesou kávu plné chuti a svěžího charakteru. Svěží plnou chuť podtrhuje lehký limetkový tón.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů