Jura E8 platin black

Nová modelová řada E přináší na trh další model - IMPRESSA E8.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
29 990 Kč s DPH

Nová modelová řada E přináší na trh další model - IMPRESSA E8. Tento kávovar přináší jedinečné potěšení z kávy i cappuccina díky novému impulznímu extrakčnímu procesu (Pulse Extraction Process – P.E.P.©). Tento proces je jediným svého druhu na světě. Optimalizuje dobu extrakce a je zárukou nejlepšího aroma i v případě různých kávových specialit.

Kávovar má zabudovaný TFT displej pro maximální přehlednost a jednoduchost ovládání. S jeho pomocí je rychlost přípravy kávy ještě vyšší. Stačí jedno stisknutí tlačítka a máte kávu přesně podle Vašich představ.

Přístroj dále obsahuje novinku v podobě inteligentního vodního systému (I.W.S.®) pro automatickou detekci filtru. Vodní filtry CLARIS Smart poskytují vodu dokonalé kvality pro nejlepší možnou chuť kávy. Chrání také kávovar před vodním kamenem a odstraňují z vody látky, které by mohly mít negativní vliv na chuť a aroma (jako jsou těžké kovy nebo chlór). Aby bylo možné maximálně využít kapacitu filtru, vyvinula společnost JURA funkci inteligentního vodního systému (I.W.S.®). Filtrační patrona a kávovar jsou bezdrátově spojeny technologií RFID (Radio-frequency Identification). Filtr je detekován automaticky. Použití filtru nikdy nebylo snazší a spolehlivější.

Informace o výrobci

Jura
JURA byl založen v Niederbuchsitenu, ve Švýcarsku v roce 1931. Od roku 1990 se společnost JURA specializuje výhradně na plnoautomaty pro přípravu kávy / espressa. Tato koncentrace přináší spoustu možností ve vývoji a zvyšuje tak nejen požitek z kávy, nýbrž i estetický dojem přístrojù. Poslední světové novinky se tak v krátkém časovém úseku promítají i v tomto vývoji. Otevřený systém plnì automatizovaných kávovarù umožňuje dostat z kávových zrn maximum chuti. Dnes mají domácnosti kávovary IMPRESSA v šesti řadách poskytující různorodé kávové speciality. JURA také udává tempo v designu a v tvořivosti kompaktní třídy uvedené na trh v roce 1998. Kvalitní výroba ve Švýcarsku je základem, ke kterému se snažíme přidat stejně kvalitní služby jako vybraný prodejce.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Jura E8 platin black

Jura E8 platin black

Nová modelová řada E přináší na trh další model - IMPRESSA E8.

Produkty ze stejné kategorie

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů