Jura WE8

Pro místa, kde se dává přednost uvolněné atmosféře a klade se důraz na jemnost, estetiku a kvalitu.

Více informací
skladem do 3 dnů od objednání
Tisk
Sdílet s přáteli
47 990 Kč s DPH

Pro místa, kde se dává přednost uvolněné atmosféře a klade se důraz na jemnost, estetiku a kvalitu. V práci, když si chcete vychutnat vynikající kávu. Přesně proto je WE8 stvořena.

Zásobník na vodu o objemu 3l, zásobník kávových zrn o velikosti 500g a miska na kávovou sedlinu až na 25 porcí dělá z WE8 ideální řešení pro místa, kde se denní spotřeba kávy pohybuje okolo 30 káv.

Inovativní technologie posouvá čirou radost z kávy zas o něco dál. Funkce One-Touch vytvoří jedním stiskem mléčné speciality jako cappuccino, cafe latte nebo flat white. Díky uživatelsky přístupným tlačítkům a modernímu TFT displeji na přední části kávovaru se přístroj ovládá velice jednoduše a intuitivně.

Informace o výrobci

Jura
JURA byl založen v Niederbuchsitenu, ve Švýcarsku v roce 1931. Od roku 1990 se společnost JURA specializuje výhradně na plnoautomaty pro přípravu kávy / espressa. Tato koncentrace přináší spoustu možností ve vývoji a zvyšuje tak nejen požitek z kávy, nýbrž i estetický dojem přístrojù. Poslední světové novinky se tak v krátkém časovém úseku promítají i v tomto vývoji. Otevřený systém plnì automatizovaných kávovarù umožňuje dostat z kávových zrn maximum chuti. Dnes mají domácnosti kávovary IMPRESSA v šesti řadách poskytující různorodé kávové speciality. JURA také udává tempo v designu a v tvořivosti kompaktní třídy uvedené na trh v roce 1998. Kvalitní výroba ve Švýcarsku je základem, ke kterému se snažíme přidat stejně kvalitní služby jako vybraný prodejce.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Jura WE8

Jura WE8

Pro místa, kde se dává přednost uvolněné atmosféře a klade se důraz na jemnost, estetiku a kvalitu.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů