Vánoční set - GOURMET PLUS

Vánoční set GOURMET PLUS uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy. Celý tento set je za zvýhodněnou cenu a jako bonus k němu navíc obržíte dárkovou tašku Vergnano a dopravu zdarma.

Více informací
Skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
2 590 Kč s DPH

Tento balíček nabízíme za zvýhodněnou cenu, dopravou zdarma, s dvěma šálky Vergnano espresso zdarma a také reprezentativní papírovou tašku Vergnano, kterou můžete použít jako dárkové balení.

 

Balíček obsahuje:

 

1 x Vergnano Jamaica Blue Mountain 125g zrno

Káva s dokonale vyváženou chutí, to je Jamaica Blue Mountain, která vyrůstá na úrodné, vulkanické půdě, s pravidelnými srážkami. Silné aroma spolu s perfektní aciditou dělají z této kávy tu nejlépe hodnocenou kávu na světě.

Caffé Vergnano má již dlouholetou tradici na trhu a to od roku 1882, kdy Domenico Vergnano otevřel obchod s potravinářským zbožím v městečku Chieri u italského Torina. V obchodě se brzy začal zabývat prodejem a pražením kávy. Toto odhodlání bylo poháněné odvážnými rozhodnutími a zakoupením první kávové plantáže v Keni. Roku 1986 se společnost spojila s proslulou „Casa del Caffé”. Od té doby má mezi kavárnami v piemontském řetězci jedno z hlavních postavení především kvůli prvotřídní kvalitě.

 

1 x Lodos Cafeteria 2012 - mahagon

2012 hnědý Velikost 23,5 cm Tělo z bukového dřeva.

V roce 1923 založili dědové dnešních majitelů Vincens a Josef Ouhrabkové firmu pod názvem BRATŘÍ OUHRABKOVÉ. Jejich snaha se hned od počátku upínala k tomu, aby se výrobky této nové firmy vyrovnaly i nejlepším zahraničním značkám. To se jí také podařilo. Výrobky pod názvem B.O. GARANTIE se staly v krátké době uznávanou prvotřídní značkou, mající nejlepší zvuk jak na domácím, tak i na evropském a zámořském trhu.

Počáteční výroba dřevěných kávomlýnků byla rozšířena o cestovní mlýnky značky TRAMP a mlýnky na koření. Po druhé světové válce firma vyráběla padesát různých typů kávomlýnků a mlýnků na koření. Činnost firmy byla násilně zrušena v roce 1950 znárodňovacím dekretem a převedena pod nový státní podnik ORLICKÉ STROJÍRNY. 15. října 1991 vnuci bratří Ouhrabků navázali na rodinnou tradici výroby kávomlýnků a mlýnků na koření založením firmy LODOS s.r.o (LOmnické DOmácí Strojky).

Koncepce firmy je založena na další rozvoj a zvyšování kvality tradičních výrobků a podstatné rozšíření sortimentu o nové užitečné kuchyňské pomůcky. Výroba je doplněna o obchodní činnost s výrobky ze zahraničí, které vhodně doplňují vlastní výrobní program. Rozsáhlá investiční výstavba, nákup nových technologií zaručí další rozšiřování výroby a zvyšování kvality. Cílem majitelů společnosti je, aby značka LODOS dosáhla tak dobrého jména, jako B.O. GARANTIE zakladatelů firmy.

 

1 x GAT Regina moka kávovar na 4 šálky, indukce

Designově originální moka konvička z dílny G.A.T. Elegantní kávovar G.A.T. Regina na 4 šálky je stylovým kávovarem vyroben z lesklé nerezové oceli, který v sobě spojuje krásu a eleganci. Vychutnejte si autentické espresso jako z italského baru, aniž byste opustili pohodlí své kuchyně. Určeno pro indukci.

Více informací na: http://www.kava-praha.cz/kavovary/5430-moka-konvice-gat-regina-4-salky-8007126000886.html

 

2 x Vergnano espresso šálek

Vergnano šálek na espresso, objem 60ml. Kvalitní porcelán.

Informace o výrobci

Vergnano
Vergnano vždy dělá kávu uměním, a to s jedním cílem: nabídnout vyšší kvalitu kávy. Tajemství? Výběr surovin a péče o výrobní proces. Objevené chutě spotřebitelů jsou uspokojeny zkušenostmi, profesionalitou a velkou vášní, nabídkou různých druhů kávy ve velmi vysoké kvalitě. Směsi Vergnano jsou jako dílo jednoho autora, nesou nezaměnitelný tón, charakter a třídu.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Vánoční set - GOURMET PLUS

Vánoční set - GOURMET PLUS

Vánoční set GOURMET PLUS uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy. Celý tento set je za zvýhodněnou cenu a jako bonus k němu navíc obržíte dárkovou tašku Vergnano a dopravu zdarma.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů