Bristot Sublime, 1kg zrno

Káva Bristot Sublime dostala Torrefazione Bristot, která patří do skupiny Procaffe, na vrchol světového umění pražení kávy.

Více informací
Skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
397 Kč s DPH

Bristot Sublime 100% Arabica - 1 kg zrnková káva

Brazilská odrůda Santos Cerrado Dulce smíchána s výtečnými nasládlými květinovými jakostními kávami s původem ve Střední Americe připravené mokrým zpracováním, vytvářejí směs s dokonale vyváženým aroma. Typické jemné pražení zaručuje celkově bohaté a krémové espresso. Káva je vhodná pro přípravu espresa a dostatečně jemná pro přípravu cappuccina.

 

Hodnocení:

  • *** středně silná káva
  • **** velmi pěkná pěna
  • *** střední obsah kofeinu
  • **** velmi dobrá pro kávové automaty
  • **** velmi dobrá pro espresso 
  • **** velmi dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
  • **** velmi dobrá jako ranní káva

 

Dalším pozitivním aspektem je, že Bristot Sublime 100% Arabica má jen velmi nízkou hladinu kyselosti a proto při jeho pití takřka nikdy nedochází k podráždění žaludku.

Pražírna Belluno Bristot Procaffe leží v Itálii v bezprostřední blízkosti jezera Garda. Pokud jste tam byli, víte že dát si kávu jiné značky než Bristot je takřka nemožné. Všude kolem je Bristot nesporným favoritem a vědí proč.   

 

Informace o výrobci

Bristot
Produkce zrnkové kávy Bristot, hraje důležitou roli v historii typického italského espresa již od roku 1919. Šest základních směsí káv Bristot dává všem vybrat směs splňující jejich požadavky. Díky své velmi vysoké kvalitě a proslulosti je považována za kávu káv, která splňuje požadavky profesionálù i nejnáročnìjších znalcù prvotřídního espresa.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Bristot Sublime, 1kg zrno

Bristot Sublime, 1kg zrno

Káva Bristot Sublime dostala Torrefazione Bristot, která patří do skupiny Procaffe, na vrchol světového umění pražení kávy.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů