Melitta Barista TS Smart černá

Kávovar Melitta Barista TS Smart automatický černý

Melitta® BARISTA TS SMART® je převratnou novinkou v sortimentu plně automatických kávovarů. Umí toho opravdu mnoho

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
34 999 Kč s DPH

Melitta® BARISTA TS SMART® je převratnou novinkou v sortimentu plně automatických kávovarů. Umí toho opravdu mnoho. Například umí připravit 21 různých kávových specialit. S těmi správnými kávovými zrny, podle originálního receptu, nebo podle vaší vlastní kreativity. Prémiové funkce: S Melitta® Connect App jste schopni řídit přípravu kávy a mít velmi jednoduše vše pod kontrolou pomocí vašeho chytrého telefonu.

Barevné variace stříbrný, černý

Melitta® Connect App

S Melitta® Connect App můžete pomocí Bluetooth na chytrém telefonu ovládat hned několik funkcí na vašem plně automatickém kávovaru. Spravovat tak můžete nastavení spotřebiče i váš profil Moje káva. Praktické návody vám pomohou s čištěním a údržbou spotřebiče. Prémiovou funkcí této aplikace je možnost vytvořit si vlastní kávové speciality. Pořadí v jakém budou ingredience nalévány do šálku, množství kávy, našlehání mléka, horké vody a další kávové nastavení si zvolíte sami.

Jeden dotyk

BARISTA TS SMART® vás zaujme díky své lehké ovladatelnosti. Předvolby kávových variací espresso, café crème, cappuccino a laté macchiato mohou být vybrány jediným dotykem. Dále můžete zvolit teplé mléko, našlehané mléko, horkou vodu a to také velmi jednoduše a pohodlně jen jediným dotykem.

Automatická volba zrna

Inovativní automatická volba zrna sama vybere ta správná kávová zrna pro vaši oblíbenou kávu. Pokud si budete přát, můžete změnit automatickou volbu zrna sami stisknutím ovládacího panelu, nebo změnit nastavení pomocí menu. Aktivní sledování zrna pomáhá předejít mletí mlýnku naprázdno a upozorní vás včas na doplnění nových kávových zrn.

Paměť Moje Káva

Nechcete zadávat nastavení vaší oblíbené kávy při každé přípravě kávy? S volbou Paměť Moje Káva si vaše oblíbené kávové speciality naprogramujete přesně podle sebe. Melitta® BARISTA TS SMART® uloží individuální nastavení až pro 8 osob.

Systém Nejlepší aroma Pl

Káva má vynikající aroma díky následujícím vlastnostem kávovaru: S volbou Bean to Cup je namleto pouze potřebné množství čerstvé kávy a poté je namletá káva ihned použita. Automatické vyprázdnění mlýnku* – mlýnek začíná pokaždé mlít prázdný, čímž se zajistí, že každý šálek kávy je připraven z čerstvě namletých zrn a není znehodnocený zbytky dříve namleté kávy. Pečeť Aromasafe® umístěná na nádobě pro kávová zrna zajistí, že rozdílné chutě a aroma vašich kávových zrn jsou ještě lépe chráněny. Ztmavení nádoby pro kávová zrna pomáhá uchovat chuť kávových zrn. *Poznámka: Navzdory automatickému dávkování a mletí až do úplného vyprázdnění zásobníku může dojít k lehkému smíchání různých typů kávových zrn.

Intenzivní aroma

Volba Intenzivní aroma je alternativou ke standardní přípravě kávy. Výsledkem je výjimečně intenzivní chuť kávy za použití identického množství kávy a vody. Tato volba může být použita pro všechny kávové speciality. 21 kávových specialit

Díky produktovým tlačítkům můžete zvolit až 4 klasické nápoje (espresso, café crème, cappuccino a latte macchiato) pouhým stiskem jednoho tlačítka. Funkce uložených receptů vám umožňuje vytvořit 17 dalších kávových specialit jako je flat white, ristretto, americano, espresso doppio a další.

Italský proces přípravy

Italský proces přípravy kávy vám nabízí autentickou chuť kávy tím, že zajistí přidávání ingrediencí ve správném pořadí podle originálního italského receptu. Takže při přípravě latte macchiato je espresso přidáno až po mléce a šlehaném mléce a pro cappuccino je to přesně naopak.

Volba dvou šálků

Pomocí volby dvou šálků můžete připravit různé kávové variace s mlékem a bez mléka pro dvě osoby najednou.

Mlýnek tichý jako vánek

Chcete si v klidu užít přípravu vaší kávy? To není problém s mlýnkem tichým jako vánek, který není jen tichý, ale také výjimečně rychlý.

TFT barevný displej

Vysoké rozlišení TFT barevného displeje usnadňuje používání kávovaru. Instrukce vás jednoduše provedou krok za krokem celým menu.

Touch & Slide

Vylepšený Touch & Slide vám dovolí jednoduše a pohodlně nastavit a používat váš kávovar jemnými dotyky ovládacího panelu.

Výpusť Vše v jednom

Oddělené trysky pro kávu, mléko a horkou vodu znamenají, že je jednoduché připravit váš oblíbený nápoj bez nutnosti přemisťovat šálek. Výpusť má také vestavěné LED osvětlení a jeho výška je nastavitelná až na 140mm, tudíž je zde prostor i pro umístění sklenic na latte macchiato.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Spařovací jednotka je praktická, jednoduše vyjímatelná a snadno se čistí. Díky ní lze vyčistit i vnitřek kávovaru.

Zásuvný systém na mléko

Zásuvný systém na mléko s externí a pro použití v myčce nádobí bezpečnou nádobou na mléko, která se vejde do každé chladničky.

Jednoduché čištění párou

Rychlé a hygienické čištění částí, jež přišly do kontaktu s mlékem, za pomoci horké vody a páry.

Automatický čistící program

Displej automaticky upozorní, kdy je zapotřebí kávovar vyčistit či odvápnit. Průvodce vás krok za krokem provede různými fázemi programu.

Technologie Pro Aqua Filtr

Pokud používáte Melitta® Pro Aqua vodní filtr, pak je potřeba váš kávovar odvápnit jednou do roka. Filtrovaná voda nejenže zlepšuje kvalitu a chuť vaší kávy, ale také předchází usazování vodního kamene uvnitř systému (Toto je vypočítáno při množství šesti 120ml šálků kávy denně a šesti výměnách filtru v souladu se specifikací daného zařízení).

Vlastnosti šetřící energii

Pomocí 0 wattového vypínače můžete váš kávovar kdykoli kompletně vypnout. Jeho ekonomické používání též podporuje programovatelný režim úspory energie a nastavitelné automatické vypnutí.  

Informace o výrobci

Melitta

Melitta, výrobce: Německo

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Melitta Barista TS Smart černá

Melitta Barista TS Smart černá

Kávovar Melitta Barista TS Smart automatický černý

Melitta® BARISTA TS SMART® je převratnou novinkou v sortimentu plně automatických kávovarů. Umí toho opravdu mnoho

Produkty ze stejné kategorie

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů