Akce!
Tchibo Cafissimo - Espresso Sizilianer 10ks kapsle

Tchibo Cafissimo Kraftig 10ks kapsle

Jedinečné espresso pro vášnivé požitkáře Espresso Kraftig. Pokud máte rádi intenzivní espresso, potom určitě zvolte tuto kávu Espresso silné.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
75 Kč 59 Kč s DPH

Díky vylepšené receptuře Vám tato káva připraví maximální požitek pro všechny smysly. Espreso sicilské silné je komponováno po jihoitalském vzoru z kávových zrn Arabica a Robusta s garancí 70% podílu Tchibo Arabica. Káva je zušlechtěna šetrným odděleným pražením - díky němu se pražený karamelový tón rozvíjí v plný základ.

 

Espresso sicilské silné je určeno do systému Cafissimo zpracovávajícího jednotlivé porce kávy. Každá jednotlivá kapsle přitom obsahuje přesně odměřené množství jemně namleté kávy, ze kterého se připraví šálek lahodné kávy Espreso sicilské silné. Kapsle se jednoduše vloží do kávovaru Cafissimo Tchibo - stačí stisknout tlačítko a káva je hotová.

 

Při používání kapslí zaručeně uchovávajících plné aroma si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality v každém šálku.

 

* 10 kapslí à 7,5 g

* rychlá a čistá příprava

* díky přepracované receptuře je tato káva ještě vyváženější, skvěle se hodí na přípravu specialit s mléčnou pěnou

* vhodné k okamžitému použití

* porce pro přípravu jednoho šálku kávy

* čerstvé aroma díky vakuovému balení

 

Značka Tchibo vznikla složením jména spoluzakladatele společnosti Carla Tchilinga a německého výrazu pro kávové zrnko (die Bohne). Spojením těchto dvou slov vznikla značka, která se stala synonymem pro lákavou vůni a plnou, výraznou chuť - značka Tchibo. Značka Tchibo přináší konzumentùm vysoce kvalitní kávu přizpùsobenou potřebám a preferencím zákazníka. Tchibo kávu nenakupuje od externích dodavatelù, ale pěstuje ji na vlastních plantážích ve vybraných lokalitách. Má tak jedinečnou možnost kontrolovat kvalitu kávy od výběru použitých odrůd až po závěrečné fáze zpracování, které zásadně ovlivňují chuť a aroma kávy.

 

S kávovary Cafissimo Tchibo si stisknutím tlačítka můžete dopřát prvotřídní požitek z kávy. V hermeticky uzavřených kapslích Cafissimo Vám totiž dáváme kávu, která od této chvíle pochází výhradně z trvale udržitelné zemědělské produkce. To znamená, že se spolu s partnerskými organizacemi angažujeme v podpoře ekologicky a sociálně únosných metod pěstování, ochraně klimatu a zachování neporušeného životního prostředí. 

 

 

Informace o výrobci

Tchibo

Značka Tchibo vznikla složením jména spoluzakladatele společnosti Carla Tchilinga a německého výrazu pro kávové zrnko (die Bohne). Spojením těchto dvou slov vznikla značka, která se stala synonymem pro lákavou vůni a plnou, výraznou chuť - značka Tchibo. Značka Tchibo přináší konzumentùm vysoce kvalitní kávu přizpùsobenou potřebám a preferencím zákazníka. Tchibo kávu nenakupuje od externích dodavatelù, ale pěstuje ji na vlastních plantážích ve vybraných lokalitách. Má tak jedinečnou možnost kontrolovat kvalitu kávy od výběru použitých odrůd až po závěrečné fáze zpracování, které zásadně ovlivòují chuť a aroma kávy.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Tchibo Cafissimo Kraftig 10ks kapsle

Tchibo Cafissimo Kraftig 10ks kapsle

Jedinečné espresso pro vášnivé požitkáře Espresso Kraftig. Pokud máte rádi intenzivní espresso, potom určitě zvolte tuto kávu Espresso silné.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů