IMPRESSA XJ5 Profi

Chcete mít na svém pracovišti či v kanceláři atraktivního specialistu na kávu? Pak určitě oceníte model Impressa XJ5 Professional.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
60 990 Kč s DPH

Tento automatický kávovar je ideálním řešením pro milovníky pravé espresso kávy. Řešení bez zbytečných okolků - snadná cesta k výtečné kávě od malého ristretto až po velkou kávu. Svým designem navíc snadno splyne s Vaším prostředím.

Díky jednoduchosti a snadnému ovládání potěší v kterýkoliv okamžik každého milovníka výtečné kávy.

Informace o výrobci

Jura

JURA byl založen v Niederbuchsitenu, ve Švýcarsku v roce 1931. Od roku 1990 se společnost JURA specializuje výhradně na plnoautomaty pro přípravu kávy / espressa. Tato koncentrace přináší spoustu možností ve vývoji a zvyšuje tak nejen požitek z kávy, nýbrž i estetický dojem přístrojù. Poslední světové novinky se tak v krátkém časovém úseku promítají i v tomto vývoji. Otevřený systém plnì automatizovaných kávovarù umožňuje dostat z kávových zrn maximum chuti. Dnes mají domácnosti kávovary IMPRESSA v šesti řadách poskytující různorodé kávové speciality. JURA také udává tempo v designu a v tvořivosti kompaktní třídy uvedené na trh v roce 1998. Kvalitní výroba ve Švýcarsku je základem, ke kterému se snažíme přidat stejně kvalitní služby jako vybraný prodejce.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

IMPRESSA XJ5 Profi

IMPRESSA XJ5 Profi

Chcete mít na svém pracovišti či v kanceláři atraktivního specialistu na kávu? Pak určitě oceníte model Impressa XJ5 Professional.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů