Eduscho Gala Caffe Crema zrnková káva 1kg

Silná, plná chuť kávy Eduscho Gala Caffe Crema. Výborná káva pro celodenní popíjení. Jemně a citlivě pražená. Příjemnou chuti a intenzivní vůně.

Více informací
Skladem na prodejně
Tisk
Sdílet s přáteli
250 Kč s DPH

Silná, plná chuť. Výborná káva pro celodenní popíjení. Jemně a citlivě pražená. Příjemnou chuti a intenzivní vůně.

Eduscho nabízí vysoce kvalitní mletou a zrnkovou kávu hned v několika zajímavých variantách, a tak uspokojí všechny milovníky kávy.

Zákazníkùm je káva k dispozici ve speciálním vakuovaném balení, které dokonale chrání jedinečné aroma a chuť značky.

 

Víte jak na správné cappuccino?

 

Do nahřátého šálku na cappuccino je potřeba připravit espresso a v nerezové konvičce je třeba našlehat pěnu pomocí trysky horké páry. Pěna je vytvořena tak, že do horkého mléka je vypuštěna horká pára pod tlakem, a tak je vytvořena mléčná pěna, přesněji mikropěna s miniaturními bublinkami vzduchu. Konečná teplota mléka by neměla přesáhnout cca 70oC.

Případné velké bublinky v mléku se odstraní poklepáním konvičky o stůl a mléko s mléčnou pěnou se nalije do šálku espressa tak, aby pěna dosahovala po horní okraj šálku (cca 1/3 espressa, 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny).

Nalitím mléka lze v kávě kreslit obrázky zvané latte art. Teplota nápoje by měla být taková, aby se cappuccino dalo ihned po přípravě vypít. Cappuccino se nesype skořicí, protože ta přebíjí chuť kávy.

Cappuccino z plnotučného mléka je krémovější a chutnější. Dnes se stále častěji můžeme setkat s novým trendem v přípravě cappuccina a tím je 150-180 ml šálek se 30 ml espressa doplněný o mikropěnu. Stírá se tím tedy klasické třetinové dělení (mléko, pěna, espresso). Technika latte art je velice populární.

Často se ještě zdobí kakaovým sirupem nebo kakaem a obrázky se dotváří pomocí tyčinky nebo špejle. Toto zdobení lze podobně využít i při přípravě jiných nápojů z kávy.

 

 

Informace o výrobci

Eduscho

Nabízí vysoce kvalitní mletou a zrnkovou kávu hned v několika zajímavých variantách, a tak uspokojí všechny milovníky kávy. Zákazníkùm je káva k dispozici ve speciálním vakuovaném balení, které dokonale chrání jedinečné aroma a chuť značky. Výrobce: Tchibo GmbH, D-22297 Hamburg
Země původu: Německo

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Eduscho Gala Caffe Crema zrnková káva 1kg

Eduscho Gala Caffe Crema zrnková káva 1kg

Silná, plná chuť kávy Eduscho Gala Caffe Crema. Výborná káva pro celodenní popíjení. Jemně a citlivě pražená. Příjemnou chuti a intenzivní vůně.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů