Bristot Tiziano zrnková Káva 1 kg

Zrnková káva Bristot Tiziano je originální exklusivní Italská káva charakteristická jemnou, vyváženou, ořechovou chutí. Pro tento druh kávy jsou používány jen ty nejlepší kávová zrna ze Střední Ameriky.

Více informací
Skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
478 Kč s DPH

Bristot Tiziano můžeme doporučit jako cappuccino, espresso nebo ranní kávu, které splňují nejvyšší požadavky. Podíl použitých druhů káv: 85 % Arabica 15 % Robusta  

Hodnocení:

  • *** středně silná káva
  • **** velmi pěkná pěna
  • *** střední obsah kofeinu
  • *** dobrá pro kávové automaty
  • **** velmi dobré cappuccino nebo Latte Macchiato
  • **** velmi dobrá pro espresso
  • **** velmi dobrá jako ranní káva.

 

Tiziano je vrcholná směs firmy Bristot. Káva Bristot je jednou z nejstarších kávových značek v Evropě. Rodina Bristotů začala s pražením kávy již v roce 1919 v Belluno v Itálii. V té době byla ještě káva Bristot rozvážena členy rodiny na kolech po sousedních vesnicích.

Jedno italské přísloví jasně vystihuje tuto značku: Je jednodušší změnit víru, než značku kávy, kterou pijete. Od svého založení, v malebném podhorském městečku Belluno, uznává společnost stále stejnou myšlenku, a to záruku kvality a výjimečnosti. V roce 1919 začal Domenico Bristot právě tady pracovat na projektu vlastní pražírny. Jeho hlavním cílem bylo vytvořit prvotřídní a jedinečnou směs kávy vysoké kvality k výrobě dokonalého italského espressa. Důležitými kritérii byly výběr kvalitních kávových zrn přímo od výrobců, vhodné mísení a používání stále novějších technologií.

Dnes, více jak 90 let od svého založení, se firma snaží zajistit stejné principy výroby kávy jako její zakladatel. 

Káva Bristot vyráběná v Belunu v Itálii byla mezi prvními exportovanými značkami na evropský trh. A od té doby si získala uznání po celém světě. Bristot Tiziano je pražená pouze z nejlepší kávy Arabica ze Střední Ameriky. Jemné a pomalé pražení kávy Bristot Tiziano vytváří nízký podíl kyselosti zabraňující podráždění žaludku.

 

 

 

Informace o výrobci

Bristot

Produkce zrnkové kávy Bristot, hraje důležitou roli v historii typického italského espresa již od roku 1919. Šest základních směsí káv Bristot dává všem vybrat směs splňující jejich požadavky. Díky své velmi vysoké kvalitě a proslulosti je považována za kávu káv, která splňuje požadavky profesionálù i nejnáročnìjších znalcù prvotřídního espresa. Adresa: via Tiziano Vecellio, 73 32100 Belluno - Italy

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Bristot Tiziano zrnková Káva 1 kg

Bristot Tiziano zrnková Káva 1 kg

Zrnková káva Bristot Tiziano je originální exklusivní Italská káva charakteristická jemnou, vyváženou, ořechovou chutí. Pro tento druh kávy jsou používány jen ty nejlepší kávová zrna ze Střední Ameriky.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů