Melitta Caffeo Bistro

Espresso MELITTA Caffeo má speciální systém přípravy pěny, za který již tento skvělí přístroj obdržel ocenění. Snadno tak připravíte bohatou pěnu do svého cappuccina. Díky dvojitému zásobníku na zrna si zvolíte kávu, na kterou máte právě chuť.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
14 990 Kč s DPH

* Perfect Cappuccino (vyjímatelné, vhodné do myčky na nádobí)

* Funkce úspory energie (spotřeba< 1="" w/h)stand-by:1h,2h,4h,8h

Nastavitelná výška výtoku kávy: až 130mm

* Detektor množství vody

* Vyjímatelná pařící jednotka

* Samostatná násypka pro mletou kávu

* Dávkovač horké vody

* Kávový volič pro 1-2 šálky

* Vodní filtr

* Kapacita zásobníku na kávu: 2x130g

* Ohřívač šálků: pasivní

* Symbol display: černý, červené LED symboly, bíle podsvícená tlačítka

* Symboly: - Prázdný zásobník na kávová zrna - Prázdná nádržka na vodu - Vyprázdnění zásobníku na spařenou kávu - Odvápnění - Čištění - Auto-Off

* Síťový vypínač: ano

* Materiál vysoce lesklý plast

* Barva: stříbrno metalická

* Hmotnost: 13,3 kg

* Rozměry netto: 35,4 x 27,4 x 47,5 mm

 

Systém přípravy mléčné pěny

Ve srovnání plnoautomatických kávovarů v německém časopise „Guter Rat" (Dobrá rada) získal kávovar CAFFEO® ocenění díky své „nejlepší mléčné pěně". Díky „Perfect Cappuccino" připravíte zcela snadno úžasnou mléčnou pěnu: Šlehač umístěný na boku kávovaru CAFFEO® napění Vámi požadované množství mléka zcela jednoduše a pohodlně přímo ve sklenici. Výsledkem je dokonalá a jemně pórovitá mléčná pěna, která poslouží jako základ pro rozličné kávové speciality. Pro hygienické vyčištění lze tento šlehač vhodný do myčky na nádobí lehce vyjmout, takže se ve srovnání s jinými zařízeními se systémem přípravy mléčné pěny mimořádně snadno čistí.

 

2komorový zásobník na kávová zrna

Pro optimální přípravu různých kávových specialit je kávovar CAFFEO® vybaven 2komorovým zásobníkem „Bean Select" na kávová zrna. Ať už to bude Café Crème ráno nebo Espresso po večeři: Milovníci kávy si mohou šálek za šálkem po jednoduchém přepnutí vybrat mezi ušlechtile jemnými kávovými zrnky nebo aromatickými a silnými zrnky pro Espresso. S přídavnou šachtou na mletou kávu máte navíc možnost použít již předem umletou kávu.

 

Speciální systém přípravy kávy

Kávovar CAFFEO® disponuje speciálním systémem přípravy kávy s funkcí tzv. před-vlhčení. Mletá káva je před vlastní přípravou propláchnuta vodou, aby se v této první fázi uvolnilo maximum aromatických látek. Díky tomu vzniká zcela mimořádné aroma.

 

Režim úspory energie

V režimu Standby spotřebovává kávovar Melitta® CAFFEO® méně než 1 Watt elektřiny. Navíc Vám kávovar CAFFEO® nabízí režim úspory energie, díky němuž ušetříte 50 % elektřiny.

 

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha a rovněž přehledně uspořádané a intuitivní ovládací tlačítka zajistí, že budete schopni snadno a bez komplikací dosáhnout požitku z Vaší zcela individuální kávy. Vyberte si pro Váš individuální zážitek z kávy mezi 4 sílami kávy a volně volitelným množstvím vody. Prostřednictvím jasných symbolů Vám displej zobrazí informace např. ohledně množství vody nebo statusu čištění. Kávovar CAFFEO® získal cenu Plus X Award. Jednoduchost obsluhy kávovaru CAFFEO® byla oceněna dle zásluhy. Jde o inovaci mezi plnoautomatickými kávovary, která díky intuitivnímu ovládání získala na charakteru a přesvědčuje vyváženým poměrem designu a technologie. V režimu Standby spotřebovává kávovar Melitta® CAFFEO® méně než 1 Watt elektřiny. Navíc Vám kávovar CAFFEO® nabízí režim úspory energie, díky němuž ušetříte 50 % elektřiny.

 

Výškově nastavitelný výtok kávy

Vyústění kávovaru Melitta® CAFFEO® je skutečnou designovou jedničkou. Lze je výškově nastavit, díky čemuž snadno naplníte šálky a sklenice všech velikostí. Dostatek místa najdou pod vyústěním CAFFEO® dokonce i XXL sklenice pro Latte Macchiato.

 

 

Informace o výrobci

Melitta

Melitta, výrobce: Německo

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Melitta Caffeo Bistro

Melitta Caffeo Bistro

Espresso MELITTA Caffeo má speciální systém přípravy pěny, za který již tento skvělí přístroj obdržel ocenění. Snadno tak připravíte bohatou pěnu do svého cappuccina. Díky dvojitému zásobníku na zrna si zvolíte kávu, na kterou máte právě chuť.

Produkty ze stejné kategorie

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů