Izzo (My Way) Sorrento, 3 páky

Kávovary Izzo Sorrento vyrobené pod vlastní značkou My Way jsou automatické kávovary dosahující nejvyšších technologických možností současného trhu.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
160 446 Kč s DPH

Kávovary Izzo Sorrento vyrobené pod vlastní značkou My Way jsou automatické kávovary dosahující nejvyšších technologických možností současného trhu. Kombinují inovativní a svěží design spolu s vysokou funkčností založenou především na intuitivním ovládání a vysoké kvalitě použitých materiálů.

Kávovary Sorrento používají elektronický digitální systém PID pro snadné nastavení ideální teploty vody a zachování její konstantní teploty. Každá páka kávovaru dovoluje přípravu dvou šálku kávy najednou, stejně tak jako tvorbu kávových nápojů s využitím mléka. Samostatná tryska může být použita pro výrobu horké vody pro čaj, kterou vždy po nahřátí bojler obsahuje, a tak je ihned k použití. Pro dosažení ještě lepšího výsledného šálku kávy obsahuje kávovar nerezový zásobník na hrnky. Ty jsou pak neustále nahřívány pomocí teplé páry vycházející z bojleru. Jsou nabízeny ve třech barevných variacích: bílá, červená, tmavě stříbrná.

Pražírna Izzo Coffee byla založena již v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu. Městečko leží nadohled starobylého města Pompei. Její zakladatel Vincenzo Izzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření toho nejlepšího neapolského espressa. V rámci služeb, společnost nedávno otevřela řetězec kaváren Izzo, které jsou spojeny řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí s touto exkluzivní kávou. Izzo Caffè proniká na trh České Republiky prostřednictvím společnosti Káva Praha, Simona Baladová a pomocí své kvality a výborné chuti registruje velmi pozitivní ohlas.

 

Technické parametry:

  • 3 páky
  • 220V - 380V
  • rozměr: 103x56x63/83
  • spotřeba: 5500 Watt
  • boiler: 18 litrů
  • váha: 88 kg

 

 

Informace o výrobci

Izzo

Pražírna Izzo Coffee byla založena již v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu. Městečko leží nadohled starobylého města Pompei. Její zakladatel Izzo Vincenzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření skutečného neapolského espressa. V rámci služeb, společnost nedávno otevřela řetězec Kaváren Izzo, které jsou spojeny řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí s exkluzivní kávou Izzo. Výrobce: Gruppo Izzo S.r. I., S.P. 12 Casalina Stazione Sgurgola 28/A, 03012 Anagni, Italia

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Izzo (My Way) Sorrento, 3 páky

Izzo (My Way) Sorrento, 3 páky

Kávovary Izzo Sorrento vyrobené pod vlastní značkou My Way jsou automatické kávovary dosahující nejvyšších technologických možností současného trhu.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů