Izzo (My Way) Pompei, 4 páky

Kávovar Izzo Pompei je vysoko výkonný tradiční pákový kávovar typický pro pravé neapolské espresso. Na jedno zatáhnutí páky můžete udělat dva šálky kávy najednou.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
187 500 Kč s DPH

Vysoko výkonný tradiční pákový kávovar typický pro pravé neapolské espresso. Na jedno zatáhnutí páky můžete udělat dva šálky kávy najednou. Tento kávovar vychází z techniky využívané na apeninském poloostrově již desítky let a jejím výsledkem je pravé a nezaměnitelné espresso.

Kávovary Izzo Pompei si kladou důraz na vysokou kvalitu použitých materiálů. Stejně tak jako na nevšední a prvotřídní design, který se stane dominantou každého stylového baru. Většina zákazníků bude již prvním pohledu na tento kávovar přesně vědět, že je čeká nevšední kávový zážitek. Elektronický digitální systém PID slouží jako snadné nastavení ideální teploty vody a zachování její konstantní teploty. Samostatná tryska může být použita pro výrobu horké vody pro čaj, kterou vždy po nahřátí bojler obsahuje, a tak je ihned k použití. Pro dosažení ještě lepšího výsledného šálku kávy obsahuje kávovar nerezový zásobník na hrnky. Ty jsou pak neustále nahřívány pomocí teplé páry vycházející z bojleru.

Kávovary ze série Pompei jsou nabízeny ve třech barevných variacích: bílá, červená, tmavě stříbrná.

Pražírna Izzo Coffee byla založena již v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu. Městečko leží nadohled starobylého města Pompei. Její zakladatel Vincenzo Izzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření toho nejlepšího neapolského espressa. V rámci služeb, společnost nedávno otevřela řetězec kaváren Izzo, které jsou spojeny řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí s touto exkluzivní kávou. Izzo Caffè proniká na trh České Republiky prostřednictvím společnosti Káva Praha, Simona Baladová a pomocí své kvality a výborné chuti registruje velmi pozitivní ohlas

 

Technické parametry:

  • 4 páky
  • Spotřeba: 380V, 6200 Watt
  • Rozměr: 118x54x59/80
  • Boiler: 24 litrů
  • Váha: 110 kg

 

Informace o výrobci

Izzo

Pražírna Izzo Coffee byla založena již v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu. Městečko leží nadohled starobylého města Pompei. Její zakladatel Izzo Vincenzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření skutečného neapolského espressa. V rámci služeb, společnost nedávno otevřela řetězec Kaváren Izzo, které jsou spojeny řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí s exkluzivní kávou Izzo. Výrobce: Gruppo Izzo S.r. I., S.P. 12 Casalina Stazione Sgurgola 28/A, 03012 Anagni, Italia

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Izzo (My Way) Pompei, 4 páky

Izzo (My Way) Pompei, 4 páky

Kávovar Izzo Pompei je vysoko výkonný tradiční pákový kávovar typický pro pravé neapolské espresso. Na jedno zatáhnutí páky můžete udělat dva šálky kávy najednou.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů