Dallmayr Espresso d´Oro 1kg

70 % Arabika a 30 % Robusty vyvinutá speciálně pro plně automatické kávovary. Jemná kompozice káv z nejlepších plantáží světa, s typickou chutí italského espressa a se zlatohnědou cremou.

Silné aroma a jemně nahořklé podtóny.

Více informací
Skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
318 Kč s DPH

Celá historie kávy značky Dallmayr začala v roce 1933 kdy do obchodního domu lahůdek Dallmayr v bavorském Mnichově přišel z Brém mladý obchodník s kávou Konrad Werner Wille. Ten měl za úkol vytvořit v obchodním domě speciální oddělení kávy. Pod heslem „Brémské umění míchání a jihoněmecká láska ke kávě“ vytvořil několik druhů kávy na tu dobu nezvyklé kvality. Konrad Werner Wille sám nakupoval surovou kávu, obsluhoval pražící stroj a navíc organizoval a řídil její prodej. Díky svým schopnostem se káva značky Dallmayr dostala do prestižních hotelů a restaurací a stala se nejoblíbenější značkou v Mnichově. 

Dallmayr Espresso dOro vytvořená z vysokohorských odrůd ze svahů Etiopie. Výsledkem pečlivého výběru nejvybranějších zrn a jemného pražení je příjemně svěží chut, světlá pěna a vyvážené aroma.

 

+++      středně silná káva

++++    velmi pěkná pěna 

+++      střední obsah kofeinu

+++++  perfektní pro kávové automaty 

+++++  perfektní pro espresso

+++++  perfektní pro cappuccino nebo Latte Macchiato

++++    velmi dobrá jako ranní káva

Špičková káva je raritou: Ve firmě Dallmayr se používá kompozice výjimečně nejjemnější kávy z vysokohorských plantáží nejlepších pěstebních oblastí světa. V oblibě máme především špičkové druhy káv z Etiopie, pravlasti kávy.

 

DOKONALÁ, ČERSTVĚ PRAŽENÁ, ŠPIČKOVÁ KÁVA

 

Odborníci z oblasti kávy si předávají své zkušenosti z generace na generaci: smysl pro posouzení kvality kávy, schopnost připravovat směsi Dallmayr rozmanitých chutí, šetrný způsob pražení, které dodává kávě Dallmayr onu nezaměnitelnou chuť a vůni, stejně jako technologie, která zaručuje uchování aroma na cestě do šálku. Tento rozsáhlý proces řízení kvality se odráží ve všech výrobcích firmy Dallmayr: ať už se jedná o kávu určenou pro její milovníky doma nebo kávu určenou pro začlenění do gastronomického sortimentu – při vaření se rozvine jemná vůně a chuť, typická pro kávu firmy Dallmayr. Můžete si být jistí, že budete moci hostům vždy nabídnout dokonalý požitek z kávy, a současně je nejlepším předpokladem k tomu, že se host bude dožadovat dalšího šálku.

Informace o výrobci

Dallmayr

Dallmayr si nevybudoval své pevné místo pouze mezi čtyřmi stěnami vlastního domu, neprosadil se pouze jako největší a nejznámější firma na německém trhu kávou, významné místo zaujímá také v celém oboru gastronomie: vybrané kávové speciality jsou ceněny v klasických kavárnách stejně jako v tradičních hotelech, v nejvyhlášenìjších restauracích i v oblíbených tradičních lokálech i domácnostech. Dnes patří káva Dallmayr se svou špičkovou značkou Prodomo k předním značkovým výrobkùm na německém trhu s kávou. Alois Dallmayr Dienerstrasse 14-15, 80331, Munchen, Germany

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Dallmayr Espresso d´Oro 1kg

Dallmayr Espresso d´Oro 1kg

70 % Arabika a 30 % Robusty vyvinutá speciálně pro plně automatické kávovary. Jemná kompozice káv z nejlepších plantáží světa, s typickou chutí italského espressa a se zlatohnědou cremou.

Silné aroma a jemně nahořklé podtóny.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů