Lavazza Espresso zrnková káva 250g

Káva Lavazza Caffé Espresso je směs těch nejkvalitnějších kávových zrn 100% brazilské arabiky. Zrna byla pečlivě vybírána a šetrně pražena.

Více informací
Skladem na prodejně
Tisk
Sdílet s přáteli
119 Kč s DPH

Tato excelentní káva se pyšní nejen svojí zajímavou charakteristickou vůní, ale také pomalu se stupňující jemnou, ač intenzivní chutí.

Lavazza Espresso je středně pražená káva s plnou chutí pravého italského espressa.

 

V 80. letech Lavazza expanduje na mezinárodní trh, konkrétně do Francie, Německa, New Yorku, Vídně atd. Na konci 80. let se Lavazza vrhá do nové oblasti podnikání, kromě Ho.Re.Ca. a retail oblasti se pouští do vendingu, který se stává velmi důležitou součástí jejího podnikání. Vznikají tak velmi dobře známé produkty "Lavazza Espresso point" a "Lavazza BLUE", které jsou nejpoužívanějšími kávovary v domácnostech, kancelářích a malé gastronomii. V průběhu 90. let pokračuje rozšiřování Lavazzy do různých zemí světa, jako Británie, Španělsko, Portugalsko a jiné země. Od roku 1997 má společnost Lavazza ISO 9001 Certifikaci kvality. V roce 1998 vznikl systém ESE (Easy Serving Espresso), který využívá jednotlivě balenou kávu do speciálních papírových obalů. Tyto pody je možno využít jak při domácím použití, nebo v profesionálních strojích. Každý rok Lavazza nakoupí okolo 2,3 miliónů pytlů zelených zrn kávy asi z 25 zemí.

Informace o výrobci

Lavazza
Značka Lavazza je známým symbolem italského espessa. Už více než sto let je cílem této společnosti rozšiřovat aroma a kvalitu italské kávy po celém světě. Procedura výroby je kontrolována již od výběru nejlepších zrnek až po kvalitní balení. Nezaměnitelná chuť a vůně je zaručena!

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Lavazza Espresso zrnková káva 250g

Lavazza Espresso zrnková káva 250g

Káva Lavazza Caffé Espresso je směs těch nejkvalitnějších kávových zrn 100% brazilské arabiky. Zrna byla pečlivě vybírána a šetrně pražena.

Produkty ze stejné kategorie

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů