Dallmayr Crema d'Oro 28x

Dallmayr Crema d'Oro Mild & Fein je jemná káva s vyváženou chutí. Ušlechtilá kávová zrna Arabica dávají této kávě nádhernou krémovou chuť.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
117 Kč s DPH

Pečlivě sladěná směs nejušlechtilejších zrn a šetrné pražení poskytují sametově jemnou, světlou pěnu crema a vyvážené aroma. Šetrný způsob pražení dodává kávě nezaměnitelnou chuť a vůni, stejně jako technologie, zaručující uchování aroma.

Úspěch firmy Dallmayr spočívá ve vysoké náročnosti na kvalitu. Základem je výběr vynikajících druhů surové kávy z nejlepších pěstitelských zemí a důsledné řízení značky. Historický dům Dallmayr se stal známým v celém Německu a je důležitou součástí turistické prohlídky města. Dallmayr je rodinný podnik. Podle zásad tradice a pokroku řídí i jeho současní majitelé Georg Randlkofer a Wolfgang Wille.

Informace o výrobci

Dallmayr
Dallmayr si nevybudoval své pevné místo pouze mezi čtyřmi stěnami vlastního domu, neprosadil se pouze jako největší a nejznámější firma na německém trhu kávou, významné místo zaujímá také v celém oboru gastronomie: vybrané kávové speciality jsou ceněny v klasických kavárnách stejně jako v tradičních hotelech, v nejvyhlášenìjších restauracích i v oblíbených tradičních lokálech i domácnostech. Dnes patří káva Dallmayr se svou špičkovou značkou Prodomo k předním značkovým výrobkùm na německém trhu s kávou.

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Dallmayr Crema d'Oro 28x

Dallmayr Crema d'Oro 28x

Dallmayr Crema d'Oro Mild & Fein je jemná káva s vyváženou chutí. Ušlechtilá kávová zrna Arabica dávají této kávě nádhernou krémovou chuť.

Produkty ze stejné kategorie

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů