Hausbrandt H. Hausbrandt zrnková Káva 1000 g

80 % Arabika a 20 % Robusta.

Hausbrandt H. Hausbrandt zrnková káva 1kg. "Ideální pro milovníky prestižní kávy."

Více informací
Skladem na prodejně
Tisk
Sdílet s přáteli
589 Kč s DPH

Originální, léty prověřený recept zakladatele Hermanna Hausbrandta, nezaměnitelná kvalita s vysokým podílem vybraných arabik ve směsi jedinečné vůně a chuti, která přetrvává staletí. Káva důvěrně pojmenovaná po zakladateli firmy jistě patří k dalším prestižním značkám společnosti HAUSBRANDT TRIESTE 1892. Sladká a zároveň aromatická káva se středním tělem a mírnou aciditou. Vaši pozornost si získá i jemným chuťovým dozvukem připomínajícím lískové oříšky a čokoládu. Zkrátka prestižní káva, která udělá dobrý dojem.

Značka Hausbrandt jako jediná v zájmu zachování nejvyšší kvality prodávané kávy uvádí na svých produktech doporučené datum spotřeby 12 měsícu od data pražení a nikoliv 24 měsíců jako ostatní značky! I díky tomu je značka Hausbrandt třetí nejprodávanější kávou v Itálii.

 

  • najdeme ji v 70 zemích světa

 

Historie značky "Cafe Hausbrandt“ začala v roce 1892. Když velitel rakouského obchodního námořnictva Hermann Hausbrandt začal experimentovat s pražením kávy a založil v přístavním městě Trieste první velkoobchod s kávou. S použitím nejmodernějších technologií, které v té době byly k dispozici byl jako jediný schopen dodávat výrobek, který byl vždy čerstvý a připravený ke spotřebě v nejvyšší jakosti.

V současnosti tuto značku vlastní společnost Martino Zanetti. Svojí kvalitou a tradicí patří mezi nejuznávanější kávy Itálie, což dokazuje i označení "Káva roku 2003 a 2004“ hodnocená kavárníky a cukráři celé Itálie.

Káva Hausbrandt vsází na tradice a kvalitu. Nerozlučné spojení mezi tradicí a současností značky Hausbrandt je jasně umocněno i v oficiálním názvu společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, které plně respektuje ducha minulosti i místo ve kterém započala své slavné tažení světem.

Informace o výrobci

Hausbrandt

Káva Hausbrandt sází na tradice a kvalitu. Nerozlučné spojení mezi tradicí a současností značky Hausbrandt je jasně umocněno i v oficiálním názvu společnosti S.p.A. Hausbrandt Trieste 1892, které plně respektuje ducha minulosti i místo ve kterém započala své slavné tažení světem. výrobce: Hausbrandt Trieste 1892 S.P.A., Via Foscarini 52, 31040 Nervasa Della Battaglia Treviso, Italy

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Hausbrandt H. Hausbrandt zrnková Káva 1000 g

Hausbrandt H. Hausbrandt zrnková Káva 1000 g

80 % Arabika a 20 % Robusta.

Hausbrandt H. Hausbrandt zrnková káva 1kg. "Ideální pro milovníky prestižní kávy."

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů