Passalacqua Harem zrnková Káva 1000 g

Tato italská káva má ve svém obsahu podíl kávy Jamaica Blue Mountain, což je jedna z nejexkluzivnějších a nejdražších káv na světě.

V této směsi je obsah Robusty 5% a 95% kávy Arabica.

Více informací
Skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
703 Kč s DPH

Káva Passalacqua Harem stejně jako káva New York Cafe Extra má ve svém obsahu podíl kávy Jamaica Blue Mountain, což je jedna z nejexkluzivnějších a nejdražších káv na světě.

Nádherně jemná květinová vůně s elegantní plnou chutí.

Nevíme přesně, ale možná se týká pojmenování kávy Passalacqua názvem harém v důsledku obrazu chuti harému, jehož nádhera je často stejně tak rozmanitá jako chuť této kávy.

Realisticky však musíme říct, že tato káva je výjimečná díky jejímu širokému schématu chutí a vůní. Hodnoty kyselosti jsou stejné jako v kávě La Brasiliana Marfisa a to mizivě malé.

K dosažení toho absolutního vrcholu chuti kávy se používají jen ty nejlepší vysokohorské kávové boby AA Estate , které procházejí přísnou kontrolou od pěstování, sklizně, dopravy až po pražení a balení. V této směsi je obsah Robusty 5% a 95% kávy Arabica.

Pro všechny prémiové kávy v této třídě, jsou používané jen ty nejlepší vysokohorské Arabiky, aby zajistily vyváženou a harmonickou chuť v celém šálku.

Ale i tyto vynikající vlastnosti nezaručují kvalitní espresso, protože každá káva má několik chutí, kyselosti různé úrovně a mnohé další složky, které se dají přípravou kávy a technologií velmi ovlivnit. Všechny tyto chutě a vůně lze v optimálním poměru zaručit pouze na kvalitním a dobře udržovaném kávovaru. Pro naprostou spokojenost s vaší kávou tedy hlavně dbejte na kondici svého stroje a mlýnku.

Káva Passalacqua – je kultovní Neapolská káva. Příběh značky Passalacqua začíná v roce 1948. Tato značka stejně jako většina italských pražíren začínala na rodinné tradici. Drobný krámek v Neapoli se strojem na pražení malých dávek kávy se postupně rozrůstal a to až do dnešní doby.

V posledních letech se tato káva stala jednou z nejkvalitnějších káv na italském trhu.

Informace o výrobci

Passalacqua

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Passalacqua Harem zrnková Káva 1000 g

Passalacqua Harem zrnková Káva 1000 g

Tato italská káva má ve svém obsahu podíl kávy Jamaica Blue Mountain, což je jedna z nejexkluzivnějších a nejdražších káv na světě.

V této směsi je obsah Robusty 5% a 95% kávy Arabica.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů