Balada Coffee Kopi Luwak zrno 100 gr.

Nejvzácnější luxusní cibetkovou kávu Kopi Luwak uvádí na trh česká pražírna Balada Coffee. Exkluzivní, neopakovatelná.  

ČERSTVĚ  PRAŽENÁ VÝBĚROVÁ KÁVA V ČESKÉ REPUBLICE. Balení 100 g, zrnková káva. Vhodná na Espresso / Filtr.

Více informací
1 290 Kč s DPH

Cibetková káva Kopi Luwak patří mezi nejvzácnější a nejluxusnější kávy světa, což se odráží na její výjimečné a nezapomenutelné chuti.

Zajímá vás, proč tomu tak je? Zrnka kávy totiž musí projít zažívacím traktem malé šelmy cibetky (z indonéštiny Luwak ) . Cibetka si vybírá jen ty nejkvalitnější kávová zrna, která sní a následně vytráví . V trávicím traktu cibetky jsou zrnka vystavena žaludečním kyselinám a enzymům, které svým působením na zrnka kávy změní jejich chuť . Káva se po vyloučení z traktu posbírá, vyčistí, umyje, poté se usuší a uskladní . Po procesu pražení získají zrnka kouzelné aroma a jemnou chuť, tak jako je tomu u kávy Balada Coffee Kopi Luwak .

Naše káva Kopi Luwak pochází z indonéského ostrovu Sumatra a to pouze z volně žijících cibetek (ke každé zelené kávě dostáváme i příslušný certifikát) . Kvůli zajištění maximální čerstvosti této kávy ji pak pražíme jen po malých dávkách.

Balada Coffee:

Jsme moderní česká rodinná firma inspirující se tradicí věhlasných soukromých prvorepublikových pražíren. Cílem Balada Coffee je přinášet milovníkům kávy každý den nezapomenutelné zážitky z naší vysoce jakostní a čerstvě pražené kávy. Káva je naší vášní, a proto věnujeme pozornost každému jednotlivému zrnku tak, abychom měli jistotu, že výsledkem bude neopakovatelná chuť šálku kávy i dlouho po vypití.

Naše kávy pocházejí z celého světa a u všech našich káv víme, z jaké konkrétní farmy či kávové oblasti pocházejí. Máme rádi plnou chuť, silné tělo, příjemnou ovocitou, ale zároveň jen mírnou kyselost. Toto je také důvodem, proč zrnka pražíme „na střed“. V rámci naší nabídky nabízíme kávy vhodné pro přípravu espressa, káv s mlékem, ale i filtrů a aeropressů.

Je velmi důležité, aby se k Vám naše kávy dostaly vždy čerstvé, a proto dodáváme kávy jen pár dnů po upražení.

 

Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny

Zakoupením každého kusu tohoto výrobku finančně pomáháte dobré věci. Více informací naleznete na: www.predcasnenarozenedeti.cz

 

Informace o výrobci

Balada Coffee
<p>Jsme moderní česká rodinná firma inspirující se tradicí věhlasných soukromých prvorepublikových pražíren. Cílem Balada Coffee je přinášet milovníkům kávy každý den nezapomenutelné zážitky z naší vysoce jakostní a čerstvé pražené kávy. Většina našich výrobků nese certifikáty Fair trade a Bio, které přispívají k vysoké kvalitě kávových zrn a také ke zlepšení pracovních podmínek farmářů v zemích třetího světa. Adresa: Simona Baladová, Rubešová 4, 120 00</p>

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

Balada Coffee Kopi Luwak zrno 100 gr.

Balada Coffee Kopi Luwak zrno 100 gr.

Nejvzácnější luxusní cibetkovou kávu Kopi Luwak uvádí na trh česká pražírna Balada Coffee. Exkluzivní, neopakovatelná.  

ČERSTVĚ  PRAŽENÁ VÝBĚROVÁ KÁVA V ČESKÉ REPUBLICE. Balení 100 g, zrnková káva. Vhodná na Espresso / Filtr.

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 2000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů