IZZO ALEX DUETTO III

Izzo My Way ALEX DUETTO III patří mezi absolutní špičku v rámci kávovarů určených pro menší kavárny a jiné velice náročné zákazníky.

Více informací
Není skladem
Tisk
Sdílet s přáteli
59 990 Kč s DPH

Izzo Alex Duetto III je kávovar patřící mezi to nejlepší, co si může náročný milovník kávy pořídit.

Izzo My Way Alex III je velmi sofistikovaný kávovar dosahující kvalit a výsledného šálku kávy jako profesionální pákové kávovary, které jsou řádově několikanásobně dražší.

Kávovar IZZO Alex je dělaný pro velmi náročné zákazníky, kteří se nespokojí s výsledkem běžných automatických kávovarů a příprava kávy je pro ně navíc potěšením.

Pro brožuru a více informací nás neváhejte telefonicky nebo elektronicky kontaktovat.

 

Popis v AJ:

 

Innovative and professional, suitable for domestic use, this item is named DUETTO because its capacity to manage separately both steam and coffee delivery. It is equipped with a 2.5 liters internal water tank and it can also be connected directly to the water supply. It has a tray with automatic drainage, a professional and noiseless pump and a thermo regulation managed by an electronic PID with and elegant illuminated display. Removable grill for and easier access to the inferior components. New calibrated and certified security valve.

 

INOVACE

Nerezová zrcadlová ocel (AISI 304) s plynulým řezem

Odnímatelná horní mřížka

Jednolitrová odtoková nádrž

Nové štítky

Nový PID v červené barvě

Ergonomická páka

Podpora skupinového panelu - více stabilnější

Nový plně certifikovaný bezpečnostní ventil

 

 

Informace o výrobci

Izzo

Pražírna Izzo Coffee byla založena již v roce 1979 v malém městě Boscoreale na úpatí Vesuvu. Městečko leží nadohled starobylého města Pompei. Její zakladatel Izzo Vincenzo již více než 30 let s nadšením a odhodláním pracuje na vytvoření skutečného neapolského espressa. V rámci služeb, společnost nedávno otevřela řetězec Kaváren Izzo, které jsou spojeny řadou obchodních iniciativ a propagačních akcí s exkluzivní kávou Izzo. Výrobce: Gruppo Izzo S.r. I., S.P. 12 Casalina Stazione Sgurgola 28/A, 03012 Anagni, Italia

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Napsat recenzi

IZZO ALEX DUETTO III

IZZO ALEX DUETTO III

Izzo My Way ALEX DUETTO III patří mezi absolutní špičku v rámci kávovarů určených pro menší kavárny a jiné velice náročné zákazníky.

Produkty ze stejné kategorie

Dodání do 90 min

Expresní Messenger po Praze

Doprava zdarma

Při odběru zboží nad 3000 Kč

Odběrná místa

Naše kamenná prodejna a 400+ výdejních míst po celé ČR a SK

Milujeme kávu

A to jako rodinná firma s tradicí již 25 let

Oficiální distributor

Nabízíme všechny světové značky kávy a kávovarů